Tinki

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 28

Skąd: MIACZYN CITY XD

PostWysłany: Śro 11:23, 27 Lut 2008    Temat postu: Auxerre Jelenia odpada w półfinale!!!!

W półfinale Pucharu Ligi Francuskiej Paris Saint Germain ograli na własnym stadionie AJ Auxerre 3:2. Tym samym drużyna Ireneusza Jelenia nie wystąpi w finale, w którym przeciwnikiem będzie zwycięzca środowej potyczki Le Mans z RC Lens.

W kadrze na to spotkanie 27-letni reprezentant Polski był tylko rezerwowym. Gdy do przerwy piłkarze Jeana Fernandeza przegrywali 2:0 trener zdecydował się wprowadzić na plac gry naszego piłkarza. Obraz gry nieco uległ zmianie z korzyścią dla gości. Zdołali zdobyć bramkę przy pomocy bramkarza PSG Mickael Landreau, który umieścił piłkę we własnej bramce. Zespół gospodarzy odpowiedział bardzo szybko, bo zaledwie pięć minut później do siatki skierował Mendy. Jelenia i spółkę stać było na jeszcze jedno trafienie, ale to nie pomogło w awansie do finału.

Ireneusz Jeleń przebywał na placu gry przez 28 minut. Polak wystąpił w barwach Auxerre 21 razy w tym sezonie, przy czym czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców (w tym hat-trick w meczu przeciwko Loriente, w którym zagrał zaledwie 19 minut).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tinki.fora.pl Strona Główna :: Polska Reprezentacja :) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)