Tinki

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 28

Skąd: MIACZYN CITY XD

PostWysłany: Nie 13:53, 02 Mar 2008    Temat postu: Recreativo-Real Madryt 2:3 dla realu

Po trudnym, nerwowym i wyczerpującym pojedynku drużyna Bernda Schustera odniosła pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo nad klubem z Andaluzji. Na prowadzenie w 16. minucie wyszli gospodarze za sprawą trafienia Martína Cáceresa, który pozostawiony bez opieki wpakował futbolówkę do siatki Casillasa. Dziesięć minut od utraty bramki, Królewscy wrócili do gry dzięki Raúlowi, który celną główką wykończył dośrodkowanie Roystona Drenthego. W drugiej odsłonie posypały się indywidualne kary - czerwonymi kartkami ukarani zostali: Beto, Sergio Ramos i Quique Alvarez. W 74. minucie na murawie pojawił się Robinho, a jego pierwszy kontakt z piłką dał Los Merengues prowadzenie. Asystę przy tym golu zaliczył Fernando Gago. Sztukę tę Argentyńczyk powtórzył już w doliczonym czasie gry, znów idealnie podając do Robinho, który lekko podciął piłkę i ta przelobowała Sorrentino. Kilkadziesiąt sekund później rzut wolny egzekwowali gospodarze i Carlos Martins - nie mając nic do stracenia - pokusił się o bezpośredni strzał w kierunku bramki, co okazało się perfekcyjnym rozwiązaniem. Uderzył tuż przy słupku i na tyle mocno, iż nawet parada Ikera nie zatrzymała pędzącej do siatki piłki. Było to ostatnie trafienie tego wieczoru, chwilę później arbiter zagwizdał po raz ostatni. (...)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tinki.fora.pl Strona Główna :: Real Madryt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)